profil
Prof.Dr.İftihar Köksal Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı
Türkçe İngilizce
profil
Merhaba,
Sizlerle web sitem üzerinden tecrübelerimi paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağım.

Sağlık Dolu Günler Dilerim.
Doktora Sor
Ana Sayfa / Makaleler
Prof. Dr. İftihar Köksal' a Plaket
Prof. Dr. İftihar Köksal'a 20 yıllık çalışmalarından ötürü plaket verildi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İftihar Köksal'a 20 yıllık çalışmalarından ötürü plaket verildi. 

Zorlu Grand Otel'de bugün 'Kronik Hepatit B'de 20 Yılda Neler Değişti' konulu bir seminer gerçekleştirildi.

Seminerde Hepatit B tedavisinde son 20 yılda yaşanan gelişmeler bilimsel veriler eşliğinde değerlendirilirken, seminere katılan KTÜ Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İftihar Köksal'a İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Neşe Saltoğlu tarafından 20 yıllık çalışmalarından ötürü bir plaket verildi.

Prof. Dr. İftihar Köksal ile birlikte çalışan akademisyenler plaket töreninde duygusal anlar yaşarken, Köksal'ın da oldukça duygulandığı görüldü.
Sınırlı Sorumluluk Beyanı :
Web sitemizin içeriği, ziyaretçiyi bilgilendirmeye yönelik hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler, hiçbir zaman bir hekim tedavisinin ya da konsültasyonunun yerini alamaz. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut tedavinin değiştirilmesi kesinlikte tavsiye edilmez. Web sitemizin içeriği, asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Sitede kanun içeriğine aykırı ilan ve reklam yapma kastı bulunmamaktadır.© 2010, Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi. Bu web sitesi CEOTECH tarafından yapılmıştır. Daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.